Omschrijving
Ik ben momenteel op zoek naar iemand die mij kan helpen met een soort factory reset van mijn appartment (circa 60m2), met uitzicht op maandelijks bijhouden als het vanuit beide kanten bevalt😊
Ik zit namelijk in een behoorlijk zware periode waardoor ik al langere tijd veel minder energie en capaciteit heb dan normaal. Het is niet alsof je binnenkomt in een enorme bende, op het eerste gezicht ziet het er prima uit. Maar, ik heb langdurig alles met de franse slag gedaan en de grotere/grondigere klussen laten liggen. Zodra je wat beter kijkt, zie je veel verborgen vuil. Dit heeft zich inmiddels zo dusdanig opgestapeld dat het voor mij niet meer behapbaar is.
Denk aan; ramen, deuren, kozijnen, voegen of verborgen stof op lastig bereikbare plekken, etc.
Ik zou dan ook een langdurig tijdslot(en) willen boeken om de boel eigenlijk van onder tot boven goed uit te laten soppen. En helemaal ideaal als ik daarna ook hulp zou kunnen krijgen met het bijhouden😉
Is dit iets waar je voor open staat? Ik hoor het graag van je en hopelijk kunnen we wat afspreken om nader kennis te maken!
Schema
| Dagen | Ochtend | Middag | Avond |
|---|---|---|---|
| Ma | Nee | Nee | Nee |
| Di | Nee | Nee | Nee |
| Wo | Ja | Ja | Nee |
| Do | Ja | Ja | Nee |
| Vr | Ja | Ja | Nee |
| Za | Nee | Nee | Nee |
| Zo | Ja | Nee | Nee |
- Frequentie:
- regelmatig
- Vanaf:
- per direct